Majáles ovládla Univerzita Karlova. Získala korunku krále i miss


7. 5. 2012; autor: H. S.; rubrika: Studenti

Symbolická červená barva Univerzity Karlovy zářila pražským majálesem. Jeho králem byl totiž zvolen Václav Havlík alias Převtělení sv. Václava. Student práv a marketingu a PR na UK tak stanul v pátek 4. května s korunou na hlavě po bok nejkrásnější dívky majálesu a studentky Pedagogické fakulty UK Lenky Volfové. Studentský festival prozářený sluncem přilákal na dvacet tisíc diváků. Podívat se přišel i rektor UK prof. RNDr. Václav Hampl, DrSc.

Pivovar se s cenou trefil, rozdělím ji mezi studenty, usmívá se nový král

Král majálesu sv. Václav projel Prahou na koni a se symbolickým praporem UK

Studentům budu radit v krizových situacích, slibuje král UK

Univerzita Karlova má svou královnu krásy
Posluchárna UK

Až budete v některém z tanečních klubů dobíjet energii na další studijně-pracovní týden, pozorně se podívejte, kdo stojí za mixážním pultem. Mohl by to být i David Doubek z katedry psychologie Pedagogické fakulty UK alias Ventolin.​

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Tour de menza

Testujeme Menzy UK. Tentokrát se naši redaktoři vypravili do menzy Jednota, která se nachází v Opletalově ulici nedaleko zastávky Hlavní nádraží. Kromě studentů a rezidentů z místních kolejí sem často zavítá i veřejnost.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.