Zobrazení šoa v literatuře, divadle a filmu ve střední Evropě: v 70. a 80. letech 20. století

PRAŽSKÉ CENTRUM ŽIDOVSKÝCH STUDIÍ FILOZOFICKÉ FAKULTY UNIVERZITY KARLOVY V PRAZEA ÚSTAV PRO ČESKOU LITERATURU AV ČR VÁS SRDEČNĚ ZVOU NA IV. MEZINÁRODNÍ WORKSHOP ZOBRAZENÍ ŠOA V LITERATUŘE, DIVADLE A FILMU VE STŘEDNÍ EVROPĚ: v 70. a 80. LETECH 20. STOLETÍ  ve dnech 21.–22. června 2012.

Workshop navazuje na tradici předchozích setkání v Gießenu, Łódzi a Praze. Bude se zabývat tématem holokaustu/šoa v literatuře a v jiných uměleckých médiích v 70. a 80. letech 20. století. Jednací jazyky: angličtina a němčina.

Vstup bez konferenčního poplatku, zájemci vítáni 

Pozvánka

AbstraktyPosluchárna UK

Až budete v některém z tanečních klubů dobíjet energii na další studijně-pracovní týden, pozorně se podívejte, kdo stojí za mixážním pultem. Mohl by to být i David Doubek z katedry psychologie Pedagogické fakulty UK alias Ventolin.​

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Tour de menza

Testujeme Menzy UK. Tentokrát se naši redaktoři vypravili do menzy Jednota, která se nachází v Opletalově ulici nedaleko zastávky Hlavní nádraží. Kromě studentů a rezidentů z místních kolejí sem často zavítá i veřejnost.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.