Katedra systematické teologie, teologické etiky a teologické filozofie srdečně zve akademickou obec na přednášku, kterou pronese:

prof. Ing. VÁCLAV KLAUS, CSc.


v rámci cyklu „Hledejte spravedlnost! Ale jak?“

Přednášky s diskuzí reflektují globální společenskou scénu z teologicko-etického pohledu, optikou práva, ekonomie a politiky.

Poznání a zkušenosti z pozice prezidenta České republiky již prof. Václav Klaus zastával, mají nezastupitelný klíčový charakter.


Vystoupení proběhne v úterý 25. dubna 2017 od 14:45 do 16:15 na Husitské teologické fakultě Univerzity Karlovy, Praha 4, Pacovská 350/4.

Z organizačních důvodů Vás prosíme o ohlášení Vaší účasti do 20. 4. na email (stačí zaslat písmena VK).

Za organizátory se na Vás těší prof. ThDr. Zdeněk Kučera, dr.phil.h.c., garant cyklu.Začátek akce 25. dubna 2017 v 14:45
Konec akce 25. dubna 2017 v 16:15
Druh akce Přednáška
Organizátor HTF UK
Webové stránky http://htf.cuni.cz/HTF-424.html?event=14853&lang=cz
Místo konání akce HTF UK, Praha 4, Pacovská 350/4
Cílová skupina Akademická obec i veřejnost
Rezervace webmaster@htf.cuni.cz


Posluchárna UK

Až budete v některém z tanečních klubů dobíjet energii na další studijně-pracovní týden, pozorně se podívejte, kdo stojí za mixážním pultem. Mohl by to být i David Doubek z katedry psychologie Pedagogické fakulty UK alias Ventolin.​

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Tour de menza

Testujeme Menzy UK. Tentokrát se naši redaktoři vypravili do menzy Jednota, která se nachází v Opletalově ulici nedaleko zastávky Hlavní nádraží. Kromě studentů a rezidentů z místních kolejí sem často zavítá i veřejnost.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.