Katedra systematické teologie, teologické etiky a teologické filozofie srdečně zve akademickou obec na přednášku, kterou pronese:

prof. Ing. VÁCLAV KLAUS, CSc.


v rámci cyklu „Hledejte spravedlnost! Ale jak?“

Přednášky s diskuzí reflektují globální společenskou scénu z teologicko-etického pohledu, optikou práva, ekonomie a politiky.

Poznání a zkušenosti z pozice prezidenta České republiky již prof. Václav Klaus zastával, mají nezastupitelný klíčový charakter.


Vystoupení proběhne v úterý 25. dubna 2017 od 14:45 do 16:15 na Husitské teologické fakultě Univerzity Karlovy, Praha 4, Pacovská 350/4.

Z organizačních důvodů Vás prosíme o ohlášení Vaší účasti do 20. 4. na email (stačí zaslat písmena VK).

Za organizátory se na Vás těší prof. ThDr. Zdeněk Kučera, dr.phil.h.c., garant cyklu.Začátek akce 25. dubna 2017 v 14:45
Konec akce 25. dubna 2017 v 16:15
Druh akce Přednáška
Organizátor HTF UK
Webové stránky http://htf.cuni.cz/HTF-424.html?event=14853&lang=cz
Místo konání akce HTF UK, Praha 4, Pacovská 350/4
Cílová skupina Akademická obec i veřejnost
Rezervace webmaster@htf.cuni.cz


Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Ať už ve Švehlovce bydlíte, nebo ji navštěvujete pro její bohatý kulturní život, jedno je jasné. Švehlova kolej patří k architektonicky i kulturně nejzajímavějším pokladům Prahy.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.