Interdisciplinární seminář Centra filosofie, teologie a mediální teorie


Cílem semináře je vytvořit interdisciplinární platformu pro diskuzi a osobní setkávání, a tak v důsledku přispět k rozšiřování pohledu na současné teologické a filosofické otázky. V jednotlivých seminářích vystoupí naši hosté, kteří budou prezentovat svou oblast zájmu a nabídnou tak příležitost pro diskusi. Seminář je určen široké veřejnosti, obzvláště pak doktorandům a mladým vědeckým pracovníkům, kteří tak budou mít možnost seznámit se nastupující generací především českých akademiků, získat nové kontakty a sdílet své vlastní poznatky. Pro konkrétní program jednotlivých setkání sledujte aktuality na webových stránkách Centra teologie, filosofie a mediální teorie a facebookové stránky.

Začátek akce 25. dubna 2017 v 18.00
Konec akce 25. dubna 2017 v 19.30
Druh akce Přednáška
Organizátor KTF UK


Posluchárna UK

Až budete v některém z tanečních klubů dobíjet energii na další studijně-pracovní týden, pozorně se podívejte, kdo stojí za mixážním pultem. Mohl by to být i David Doubek z katedry psychologie Pedagogické fakulty UK alias Ventolin.​

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Tour de menza

Testujeme Menzy UK. Tentokrát se naši redaktoři vypravili do menzy Jednota, která se nachází v Opletalově ulici nedaleko zastávky Hlavní nádraží. Kromě studentů a rezidentů z místních kolejí sem často zavítá i veřejnost.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.