Interdisciplinární seminář Centra filosofie, teologie a mediální teorie


Cílem semináře je vytvořit interdisciplinární platformu pro diskuzi a osobní setkávání, a tak v důsledku přispět k rozšiřování pohledu na současné teologické a filosofické otázky. V jednotlivých seminářích vystoupí naši hosté, kteří budou prezentovat svou oblast zájmu a nabídnou tak příležitost pro diskusi. Seminář je určen široké veřejnosti, obzvláště pak doktorandům a mladým vědeckým pracovníkům, kteří tak budou mít možnost seznámit se nastupující generací především českých akademiků, získat nové kontakty a sdílet své vlastní poznatky. Pro konkrétní program jednotlivých setkání sledujte aktuality na webových stránkách Centra teologie, filosofie a mediální teorie a facebookové stránky.

Začátek akce 25. dubna 2017 v 18.00
Konec akce 25. dubna 2017 v 19.30
Druh akce Přednáška
Organizátor KTF UK


Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Ať už ve Švehlovce bydlíte, nebo ji navštěvujete pro její bohatý kulturní život, jedno je jasné. Švehlova kolej patří k architektonicky i kulturně nejzajímavějším pokladům Prahy.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.