Via Carolina

Ve dnech 23. a 24. května 2017 se v prostorách Karolina uskuteční pod názvem Via Carolina veletrh vědy a inovací Univerzity Karlovy. Jedná se o akci, kterou organizuje Centrum pro přenos poznatků a technologií UK a jejímž cílem je představit odborné i laické veřejnosti činnost UK v její tzv. „třetí roli“, oblasti transferu poznatků a technologií.

Součástí veletrhu bude prezentace Katalogu služeb UK formou oborově seskupených stánků, doprovodné workshopy a večerní společenský program. CPPT UK dále představí Katalog celoživotního vzdělávání, který připravilo ve spolupráci s Centrem celoživotního vzdělávání UK. Zájemci budou mít v průběhu obou dnů také možnost navštívit jednotlivá vědecko-výzkumná pracoviště na fakultách.

Akce je určena pro zástupce aplikační sféry i širokou veřejnost. Jedná se o jedinečnou příležitost, jak se seznámit s nabídkou odborných služeb Univerzity Karlovy.Začátek akce 23. května 2017 v 10:00
Konec akce 24. května 2017 v 18:00
Podtitul Veletrh inovací UK s doprovodným programem
Druh akce Veletrh
Organizátor Centrum pro přenos poznatků a technologií UK
Email na organizátora Tereza.Koubikova@ruk.cuni.cz
Telefon na organizátora 224 491 255
Webové stránky http://www.cuni.cz/UK-8229.html
Místo konání akce Karolinum
Cílová skupina Akademická obec i veřejnost
Rezervace ne
Vstupné ne
Bezbariérový přístup ano


Posluchárna UK

Až budete v některém z tanečních klubů dobíjet energii na další studijně-pracovní týden, pozorně se podívejte, kdo stojí za mixážním pultem. Mohl by to být i David Doubek z katedry psychologie Pedagogické fakulty UK alias Ventolin.​

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Tour de menza

Testujeme Menzy UK. Tentokrát se naši redaktoři vypravili do menzy Jednota, která se nachází v Opletalově ulici nedaleko zastávky Hlavní nádraží. Kromě studentů a rezidentů z místních kolejí sem často zavítá i veřejnost.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.