Hibaj

Třicetiny v prosinci 2013 oslavila plzeňská rocková revivalová kapela Hibaj. Během let se v ní vystřídala řada muzikantů. Jan Lejčko a Ivan Novák, kteří stáli u jejího zrodu a kteří oba studovali na Lékařské fakultě UK v Plzni a nyní působí ve Fakultní nemocnici Plzeň, jí jsou však stále věrní. Původně folk-rocková kapela v osmdesátých letech vystupovala se svou vlastní tvorbou. V současné době posluchačům nabízí „cover“ verze svých oblíbených muzikantů např. Erica Claptona, Stinga, Petera Gabriela, Dire Straits, Santany, Johna Mayera a začíná se také vracet ke své původní tvorbě. Hibaj pravidelně vystupuje v plzeňských rockových klubech a hrává na společenských večerech lékařských sympozií.
Posluchárna UK

Až budete v některém z tanečních klubů dobíjet energii na další studijně-pracovní týden, pozorně se podívejte, kdo stojí za mixážním pultem. Mohl by to být i David Doubek z katedry psychologie Pedagogické fakulty UK alias Ventolin.​

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Tour de menza

Testujeme Menzy UK. Tentokrát se naši redaktoři vypravili do menzy Jednota, která se nachází v Opletalově ulici nedaleko zastávky Hlavní nádraží. Kromě studentů a rezidentů z místních kolejí sem často zavítá i veřejnost.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.