Akademický senát zvolil docenta Jiřího Mrázka kandidátem na funkci děkana ETF UK

Kandidátem na funkci děkana Evangelické teologické fakulty UK se stal v úterý 1. dubna docent Jiří Mrázek, Th.D. Shodla se na něm většina Akademického senátu fakulty. Docent Mrázek je proděkanem pro vědu a postgraduální studium a vedoucím katedry Nového zákona ETF UK. O funkci se jako jediný kandidát uchází na návrh akademické obce fakulty.

„Kandidáta, docenta Mrázka, jsme zvolili osmi hlasy z osmi přítomných,“ informoval časopis iForum předseda Akademického senátu ETF UK Jan Kranát, Ph.D. Fakultní senát má deset členů, dva z nich se nemohli volby zúčastnit, protože jsou v zahraničí.

Návrh na jmenování docenta Mrázka děkanem Evangelické teologické fakulty UK v nejbližší době předloží Akademický senát fakulty rektorovi UK profesoru Tomáši Zimovi. Docent Mrázek by měl ve funkci nahradit současného děkana docenta Jindřicha Halamu, Dr. Úřadu by se měl ujmout 1. června letošního roku.

Životopis docenta Jiřího Mrázka ZDE

Posluchárna UK

Až budete v některém z tanečních klubů dobíjet energii na další studijně-pracovní týden, pozorně se podívejte, kdo stojí za mixážním pultem. Mohl by to být i David Doubek z katedry psychologie Pedagogické fakulty UK alias Ventolin.​

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Tour de menza

Testujeme Menzy UK. Tentokrát se naši redaktoři vypravili do menzy Jednota, která se nachází v Opletalově ulici nedaleko zastávky Hlavní nádraží. Kromě studentů a rezidentů z místních kolejí sem často zavítá i veřejnost.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.