Come and Play

Inspirují se britskou kytarovou scénou, folkem i klasikou. Kapelu Come and Play založil v roce 2008 Matěj Burda ještě v Opavě, i když dnes studuje druhým rokem na Právnické fakultě UK v Praze. Hudebně kapela prošla různými styly a dnes se soustředí především na akustickou písničkářskou tvorbu. Autorem skladeb i jejich textů je právě Matěj Burda, který je zároveň zpěvákem kapely a hraje i na akustickou a elektrickou kytaru. Dalšími členy Come and Play jsou zpěvačka, houslistka a kytaristka Bára Svrčinová, klavírista Jan Mučka, baskytarista Libor Menšík a bubeník Vojta Melecký. Kapela natočila dvě EP a v roce 2011 vydala singl s videoklipem Boom, Boom, Boom. Come and Play mají za sebou desítky koncertů po celé České republice a na jaře roku 2013 vystupovali i v rámci univerzitního hudebního cyklu Akademické resonance v atriu Právnické fakulty UK. V současné době pracují ve studiu na novém albu s předním českým producentem Dušanem Neuwerthem, který stojí za prvotřídním zvukem kapel Tata Bojs, Umakart nebo Kryštof. EP i s několika videoklipy plánují Come and Play vydat již tento podzim.

Nejbližší koncerty:

18. 4. – Praha – La Loca

19. 4. – Frýdek-Místek – Stoun

20. 4. – Opava – Music Club 13

23. 4. – Brno - Melodka

Posluchárna UK

Až budete v některém z tanečních klubů dobíjet energii na další studijně-pracovní týden, pozorně se podívejte, kdo stojí za mixážním pultem. Mohl by to být i David Doubek z katedry psychologie Pedagogické fakulty UK alias Ventolin.​

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Tour de menza

Testujeme Menzy UK. Tentokrát se naši redaktoři vypravili do menzy Jednota, která se nachází v Opletalově ulici nedaleko zastávky Hlavní nádraží. Kromě studentů a rezidentů z místních kolejí sem často zavítá i veřejnost.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.