Amber Sky

Říká o sobě, že zazpívá všechno, co zazpívat jde, třeba i barvy nebo troubení parníku. Monika Jägerová vedle toho, že studuje na Filozofické fakultě UK hudební vědu, se věnuje i svému uměleckému projektu, kapele Amber Sky. Vedle houslistky a zpěvačky Mony tvoří kapelu Amber Sky kytarista a sound-artist André Sklenář, bubenice Elena Drumovna Lobanova a klávesák a kytarista Ondřej Michalík. Hudba Amber Sky se inspiruje vším možným, od folklóru nebo klasiky přes jazz až po elektronickou hudbu. Výběr svých skladeb kapela vydala před čtyřmi roky na albu Dreaming of Folk-art. Všichni čtyři o sobě říkají, že žijí hudbou, a to je tím nejlepším lákadlem pro jejich budoucí posluchače, kteří je dosud neznali.
Posluchárna UK

Až budete v některém z tanečních klubů dobíjet energii na další studijně-pracovní týden, pozorně se podívejte, kdo stojí za mixážním pultem. Mohl by to být i David Doubek z katedry psychologie Pedagogické fakulty UK alias Ventolin.​

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Tour de menza

Testujeme Menzy UK. Tentokrát se naši redaktoři vypravili do menzy Jednota, která se nachází v Opletalově ulici nedaleko zastávky Hlavní nádraží. Kromě studentů a rezidentů z místních kolejí sem často zavítá i veřejnost.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.