Known as Brooklyn

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Čtyřčlennou skupinu z Prahy tvoří zpěvák a kytarista Filip Černý, bubeník a student Fakulty humanitních studií UK Štěpán Keprta, baskytarista a student Vysoké školy ekonomické Ondřej Pexa, který si říká Pexáč, a kytarista Kryštof Volkman. Čtveřice spolu hraje už třetím rokem a má za sebou vydání debutového alba City Tales, za nímž stojí Timon Svoboda (skupina Holden) a Viktor Hokeš (skupina I Love You Honey Bunny).

Known as Brooklyn si vyzkoušeli komornější klubovou atmosféru při koncertech v Rock Café nebo v Roxy i vystupování na velkých akcích, jako jsou festival United Islands či Studentský Majáles. Natočili už dva videoklipy, a to k písničkám Day & Night a Routine.

Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Funkcionalistická budova Lékařské fakulty v Hradci Králové z roku 1939 byla projektována jako sídlo velitelství II. sboru československé armády. Svému původnímu účelu však dlouho nesloužila a po skončení druhé světové války se stala první nově zřízenou československou vysokou školou.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.