GENERÁLNÍ SHROMÁŽDĚNÍ UNICA ZASEDÁ V SRDCI EVROPY

Od 16. - 18. října 2008 přivítá Univerzita Karlova na své půdě čestné hosty ze sdružení UNICA – evropské sítě, v rámci níž je spojeno 41 evropských univerzit. V těchto dnech totiž proběhne Generální shromáždění UNICA, které se letos díky významnému výročí UK – 660. let od jejího založení – pořádá v Karolinu, historické budově této univerzity. Tohoto zasedání se zúčastní rektoři, prorektoři a vedoucí zahraničních kanceláří členských univerzit a dále výbor UNICA, prezident EUA a řečník Evropské komise. UK tak přivítá celkem 80 lidí z celé Evropy, kteří zde budou diskutovat nad klíčovými tématy, jež se týkají vyššího vzdělávání napříč celou Evropou.


Celou tiskovou zprávu čtěte zde!


Posluchárna UK

Až budete v některém z tanečních klubů dobíjet energii na další studijně-pracovní týden, pozorně se podívejte, kdo stojí za mixážním pultem. Mohl by to být i David Doubek z katedry psychologie Pedagogické fakulty UK alias Ventolin.​

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Tour de menza

Testujeme Menzy UK. Tentokrát se naši redaktoři vypravili do menzy Jednota, která se nachází v Opletalově ulici nedaleko zastávky Hlavní nádraží. Kromě studentů a rezidentů z místních kolejí sem často zavítá i veřejnost.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.