Mistrovství ČR zdravotnického personálu v přespolním běhu ****************************************************************************************** * Mistrovství ČR zdravotnického personálu v přespolním běhu ****************************************************************************************** Celkem 179 běžců se zúčastnilo třetího ročníku Plzeňského kardioběhu, který se konal v sob v Plzni na Roudné. Běžci zaplacením startovného přispěli na darové konto kardiologie fakul v částce 5.817,- Kč. Závod byl vypsán jako mistrovství ČR zdravotnického personálu v přesp kterém poměřilo své síly 38 zdravotníků. Na kratší trať o délce 1 míle odstartovalo 99 běžců, na delší o délce na 5 km 80 běžců. Če závodu byla ředitelka fakultní nemocnice v Plzni Ing. Kunová, která oba závody odstartoval mužem a zároveň i zdravotníkem na míli byl Martin Jiroušek z FN Plzeň, nejrychlejší zdravo Lucie Růžková z nemocnice Rakovník. Nejlepším zdravotníkem v hlavním závodě na 5 km se sta kategorii žen opět Lucie Růžková. Za pěkného podzimního počasí přišlo na Roudnou velké množství lidí, kteří odcházeli spokoj že překonali sami sebe. O jejich dobrou pohodu se toho dne postarali organizátoři závodu, účastníkům kardioběhu pohoštění a též kapela Odyssea, která vyhrávala na zahradní slavnost závod.