Poslechněte si záznamy ze shromáždění akademické obce UK

Nemohli jste se zúčastnit lednového informačního shromáždění UK v prostorách Collegia  Maxima na Právnické fakultě? Poslechněte si záznamy nebo si přečtěte přepisy vystoupení zástupců akademické obce Univerzity Karlovy k věcným záměrům zákonů o vysokých školách a o finanční pomoci studentům na I-Foru. Zveřejňujeme i text přijaté Rezoluce členů akademické obce Univerzity Karlovy v Praze.

Projev předsedy AS UK prof. RNDr. Jana Hály, DrSc.

Audiozáznam

Projev proděkana prof. JUDr. Jana Kuklíka, DrSc.

Projev rektora UK prof. RNDr. Václava Hampla, DrSc.

Projev Mgr. Miroslava Jašurka

Audiozáznam

Audiozáznam

Audiozáznam

Projev kancléře UK RNDr. Tomáše Jelínka

Audiozáznam

Projev JUDr. Ing. Josefa Staši, CSc.

Audiozáznam

Projev prorektora prof. PhDr. Stanislava Štecha, CSc.

Audiozáznam

Fotogalerie
Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Nenápadná budova na vltavském nábřeží je již více než dvacet let sídlem studentů a vyučujících Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK. Mediální pozornosti se stavbě dostalo kvůli plynovému výbuchu z dubna 2013, který zdevastoval nejen Hollar, ale také další přilehlé domy a část ulice.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.