Debatní setkání na téma Bílá hora a česká identita

Centrum teologie a umění při Katolické teologické fakultě UK se podílí na pořádání série setkání, debatních a hudebních večerů k připomenutí bitvy na Bílé hoře a událostí s tím souvisejících. V rámci toho se uskuteční Debatní setkání na téma Bílá hora a česká identita. Debatovat na toto téma budou ve čtvrtek 30. října 2014 Peter Morée a Tomáš Petráček.

Začátek akce 30. října 2014 v 19:30
Konec akce 30. října 2014 v 21:30
Druh akce Diskuze
Program http://ctu-uk.cz/bila-hora-2014-co-nas-rozdelilo-muze-dnes-spojovat-program-akci
Místo konání akce Barokní refektář – Dominikánská 8, Jilská 7A, Praha 1
Cílová skupina Akademická obec i veřejnost


O vědě a vědcích

Univerzita Karlova se dlouhodobě profiluje jako research university. Své výzkumné úspěchy představuje širší veřejnosti prostřednictvím série dokumentů o vybraných vědeckých pracovištích.

Pokračování


Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.