Interdisciplinární seminář Centra filosofie, teologie a mediální teorie


Cílem semináře je vytvořit interdisciplinární platformu pro diskuzi a osobní setkávání, a tak v důsledku přispět k rozšiřování pohledu na současné teologické a filosofické otázky. V jednotlivých seminářích vystoupí naši hosté, kteří budou prezentovat svou oblast zájmu a nabídnou tak příležitost pro diskusi. Seminář je určen široké veřejnosti, obzvláště pak doktorandům a mladým vědeckým pracovníkům, kteří tak budou mít možnost seznámit se nastupující generací především českých akademiků, získat nové kontakty a sdílet své vlastní poznatky. Pro konkrétní program jednotlivých setkání sledujte aktuality na webových stránkách Centra teologie, filosofie a mediální teorie a facebookové stránky.

Začátek akce 25. dubna 2017 v 18.00
Konec akce 25. dubna 2017 v 19.30
Druh akce Přednáška
Organizátor KTF UK


Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Sportovní fata morgana v centru Prahy, tak by se jinak daly nazvat tenisové kurty a volejbalová hřiště na pražském Albertově. Díky pečlivé správě Matematicko-fyzikální fakulty UK zůstala sportoviště v provozu od svého založení před druhou světovou válkou až dodnes.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.