Via Carolina

Ve dnech 23. a 24. května 2017 se v prostorách Karolina uskuteční pod názvem Via Carolina veletrh vědy a inovací Univerzity Karlovy. Jedná se o akci, kterou organizuje Centrum pro přenos poznatků a technologií UK a jejímž cílem je představit odborné i laické veřejnosti činnost UK v její tzv. „třetí roli“, oblasti transferu poznatků a technologií.

Součástí veletrhu bude prezentace Katalogu služeb UK formou oborově seskupených stánků, doprovodné workshopy a večerní společenský program. CPPT UK dále představí Katalog celoživotního vzdělávání, který připravilo ve spolupráci s Centrem celoživotního vzdělávání UK. Zájemci budou mít v průběhu obou dnů také možnost navštívit jednotlivá vědecko-výzkumná pracoviště na fakultách.

Akce je určena pro zástupce aplikační sféry i širokou veřejnost. Jedná se o jedinečnou příležitost, jak se seznámit s nabídkou odborných služeb Univerzity Karlovy.Začátek akce 23. května 2017 v 10:00
Konec akce 24. května 2017 v 18:00
Podtitul Veletrh inovací UK s doprovodným programem
Druh akce Veletrh
Organizátor Centrum pro přenos poznatků a technologií UK
Email na organizátora Tereza.Koubikova@ruk.cuni.cz
Telefon na organizátora 224 491 255
Webové stránky http://www.cuni.cz/UK-8229.html
Místo konání akce Karolinum
Cílová skupina Akademická obec i veřejnost
Rezervace ne
Vstupné ne
Bezbariérový přístup ano


Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Sportovní fata morgana v centru Prahy, tak by se jinak daly nazvat tenisové kurty a volejbalová hřiště na pražském Albertově. Díky pečlivé správě Matematicko-fyzikální fakulty UK zůstala sportoviště v provozu od svého založení před druhou světovou válkou až dodnes.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.