Letní škola Berlín - Praha: Jedinečná šance pro studentky a studenty

Umíte německy?


Chcete strávit v srpnu týden v Berlíně a týden v Praze se studenty z Berlínské univerzity a dalších univerzit a diskutovat o reakci demokratického právního státu na politický extrémismus a terorismus? Jedinečná šance je tady!


Přihlaste se na letní školu Berlin-Prag!


Zpracujete krátký příspěvek na jedno z témat, které společně s německým protějškem odprezentujete a následně prodiskutujete s ostatními účastníky.

Díky projektu nejenom poznáte spoustu nových kolegů z Německa i dalších účastnických zemí, ale v rámci programu navštívíte i spoustu zajímavých míst.


Za absolvování letní školy Berlin-Prag získáte 4 kredity a potvrzení z Humboldtovy University, které se může hodit k přihlášce na Erasmus nebo jiný pobyt v zahraničí.


Pro více informací o programu, tématech příspěvků a pro odpověď na jakékoliv otázky, napište na adresu .Začátek akce 7. srpna 2017
Konec akce 20. srpna 2017
Druh akce Letní škola
Organizátor Právnická fakulta UK
Email na organizátora berlin@prf.cuni.cz
Webové stránky http://www.prf.cuni.cz/news/letni-skola-berlin-praha:-jedinecna-sance-pro-studentky-a-studenty-1404055681.html
Cílová skupina Akademická obec


Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Sportovní fata morgana v centru Prahy, tak by se jinak daly nazvat tenisové kurty a volejbalová hřiště na pražském Albertově. Díky pečlivé správě Matematicko-fyzikální fakulty UK zůstala sportoviště v provozu od svého založení před druhou světovou válkou až dodnes.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.