Summer School on Migration

The Summer school on migration studies will be organized in Prague from August 27th to September 2nd 2017 in Prague. Detail information you can find on english section of this website HERE.


Devátý ročník Letní školy migračních studií se uskuteční od 27. srpna do 2. září 2017 v Praze. IOM jej organizuje ve spolupráci s Přírodovědeckou fakultou Univerzity Karlovy a Centrem Geomigrace www.geomigrace.cz . Projekt je podpořen v rámci US Embassy Small Grants.


Letní škola bude bude mít podobný formát jako osm předchozích ročníků, jejichž popis najdete ZDE.


Podrobné informace o naleznete na anglické sekci tohoto webu ZDE.


Termín uzávěrky přihlášek byl 20. 4. 2017. Další zájemci budou zapsáni na čekací listinu. Pokud máte zájem o účast, zašlete prosím CV na


Začátek akce 27. srpna 2017
Konec akce 3. září 2017
Druh akce Letní škola
Organizátor IOM, PřF UK, Centrum Geomigrace
Webové stránky http://www.iom.cz/vod/summer-school-on-migration-2017-letni-skola-migrace-2017
Cílová skupina Akademická obec i veřejnost


Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Sportovní fata morgana v centru Prahy, tak by se jinak daly nazvat tenisové kurty a volejbalová hřiště na pražském Albertově. Díky pečlivé správě Matematicko-fyzikální fakulty UK zůstala sportoviště v provozu od svého založení před druhou světovou válkou až dodnes.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.