Chaotic (FSV, PřF)

Najít pro pražskou kapelu Chaotic jednu stylovou nálepku, kterou by bylo možné jejich hudbu označit, není nic jednoduchého. Chaotic dokážou rozvlnit své fanoušky v rytmu reggae, v jejich tvorbě však posluchač může slyšet i vlivy hip-hopu, elektroniky, diska nebo popu.

Kapela se dala dohromady v roce 2005. O tři roky později se jí podařilo zvítězit v soutěži Inkubátor v kategorii reggae&ska. O rok později jim úspěch v dalším hudebním klání přinesl nejenom pozornost veřejnosti, ale především možnost nahrát studiovou desku. Na podzim roku 2009 tak pokřtili své první album I Wanna Dance with You.

Kapela má za sebou na 150 koncertů. Vyzkoušeli si hrát před početným publikem na hudebních festivalech i před zahraničními posluchači na koncertech ve Francii, Maďarsku Německu, Slovensku a Slovinsku.

Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Sportovní fata morgana v centru Prahy, tak by se jinak daly nazvat tenisové kurty a volejbalová hřiště na pražském Albertově. Díky pečlivé správě Matematicko-fyzikální fakulty UK zůstala sportoviště v provozu od svého založení před druhou světovou válkou až dodnes.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.