Chaotic (FSV, PřF)

Najít pro pražskou kapelu Chaotic jednu stylovou nálepku, kterou by bylo možné jejich hudbu označit, není nic jednoduchého. Chaotic dokážou rozvlnit své fanoušky v rytmu reggae, v jejich tvorbě však posluchač může slyšet i vlivy hip-hopu, elektroniky, diska nebo popu.

Kapela se dala dohromady v roce 2005. O tři roky později se jí podařilo zvítězit v soutěži Inkubátor v kategorii reggae&ska. O rok později jim úspěch v dalším hudebním klání přinesl nejenom pozornost veřejnosti, ale především možnost nahrát studiovou desku. Na podzim roku 2009 tak pokřtili své první album I Wanna Dance with You.

Kapela má za sebou na 150 koncertů. Vyzkoušeli si hrát před početným publikem na hudebních festivalech i před zahraničními posluchači na koncertech ve Francii, Maďarsku Německu, Slovensku a Slovinsku.

Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Nenápadná budova na vltavském nábřeží je již více než dvacet let sídlem studentů a vyučujících Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK. Mediální pozornosti se stavbě dostalo kvůli plynovému výbuchu z dubna 2013, který zdevastoval nejen Hollar, ale také další přilehlé domy a část ulice.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.