Bratislavští Manažeři na UK Praha nestačili ****************************************************************************************** * Bratislavští Manažeři na UK Praha nestačili ****************************************************************************************** Den po remízovém zápase s Paneuropou KINGS čekal hokejisty UK Praha [ URL "http://hokejuk. dalšímu bratislavskému soupeři v rámci Evropské univerzitní hokejové ligy [ URL "http://ww Na zimní stadion do Slaného v úterý 3. prosince přijel celek Vysoké školy ekonomie a manag správy z Bratislavy, který v soutěži vystupuje pod názvem Managers. Bratislavští hráči drž v první třetině, po které byl stav nerozhodný 1:1. Pak už utkání ovládli hráči Univerzity zaslouženě zvítězili 7:3 a vévodí tak tabulce soutěže. Do utkání vstoupili lépe hráči UK, kteří se dočkali vedoucí branky na začátku 5. minuty, k kontru využil přihrávku Jonáše Křepelky přesně pálící Petr Novák. Nahrávající Křepelka byl později v samostatném úniku faulován, rozhodčí tak proti Managers nařídil trestné střílení bekhendovou kličku však brankář Porubský pokryl. Po deseti minutách hry se podařilo vysoko Bratislavy vyrovnat. Ve zbytku úvodní části se už hrál vyrovnaný hokej a v jejím úplném zá z Bratislavy dokonce otočit skóre, pražský tým zachránila nepřesně namířená střela, která branky. Ve druhé třetině se už o vyrovnaném zápase hovořit nedalo. Hráči UK na soupeře od začátku a už v čase 22:44 jim vrátil vedení Lukáš Rovný. O necelé tři minuty později vedení UK ješ Jonáše Křepelky. Managers si vzali oddechový čas, ale ani to chuť UK po vítězství nezkazil zápasu v přesilovce znovu skóroval Lukáš Rovný. Skóre se pak změnilo až v úvodu třetí části, kdy se Managers podařilo snížit náskok UK. Pr však drama nepřipustil. Soupeř mu totiž krátce po korekci nabídl dvouminutovou přesilovku možnost ve 45. minutě využil Dominik Novák. Poté se začalo hodně vylučovat a také šestý gó dvojnásobné početní výhodě. Nakonec se v brance Managers vyměnili gólmani, šestkrát pokoře nahradil Punista. Ten nejprve sledoval, jak jeho spoluhráči v přesilovce snižují na 3:6, k doťukl kotouč do odkryté branky Lukáš Mucha. Poslední slovo v utkání si však vzali hráči U uzavřel skóre na 7:3 svým druhým gólem večera Dominik Novák. • Univerzita Karlova Praha – Vysoká škola ekonomie a managementu veřejné správy Bratislava 3:2)