Akademický senát zvolil docenta Jiřího Mrázka kandidátem na funkci děkana ETF UK

Kandidátem na funkci děkana Evangelické teologické fakulty UK se stal v úterý 1. dubna docent Jiří Mrázek, Th.D. Shodla se na něm většina Akademického senátu fakulty. Docent Mrázek je proděkanem pro vědu a postgraduální studium a vedoucím katedry Nového zákona ETF UK. O funkci se jako jediný kandidát uchází na návrh akademické obce fakulty.

„Kandidáta, docenta Mrázka, jsme zvolili osmi hlasy z osmi přítomných,“ informoval časopis iForum předseda Akademického senátu ETF UK Jan Kranát, Ph.D. Fakultní senát má deset členů, dva z nich se nemohli volby zúčastnit, protože jsou v zahraničí.

Návrh na jmenování docenta Mrázka děkanem Evangelické teologické fakulty UK v nejbližší době předloží Akademický senát fakulty rektorovi UK profesoru Tomáši Zimovi. Docent Mrázek by měl ve funkci nahradit současného děkana docenta Jindřicha Halamu, Dr. Úřadu by se měl ujmout 1. června letošního roku.

Životopis docenta Jiřího Mrázka ZDE

Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Nenápadná budova na vltavském nábřeží je již více než dvacet let sídlem studentů a vyučujících Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK. Mediální pozornosti se stavbě dostalo kvůli plynovému výbuchu z dubna 2013, který zdevastoval nejen Hollar, ale také další přilehlé domy a část ulice.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.