Come and Play

Inspirují se britskou kytarovou scénou, folkem i klasikou. Kapelu Come and Play založil v roce 2008 Matěj Burda ještě v Opavě, i když dnes studuje druhým rokem na Právnické fakultě UK v Praze. Hudebně kapela prošla různými styly a dnes se soustředí především na akustickou písničkářskou tvorbu. Autorem skladeb i jejich textů je právě Matěj Burda, který je zároveň zpěvákem kapely a hraje i na akustickou a elektrickou kytaru. Dalšími členy Come and Play jsou zpěvačka, houslistka a kytaristka Bára Svrčinová, klavírista Jan Mučka, baskytarista Libor Menšík a bubeník Vojta Melecký. Kapela natočila dvě EP a v roce 2011 vydala singl s videoklipem Boom, Boom, Boom. Come and Play mají za sebou desítky koncertů po celé České republice a na jaře roku 2013 vystupovali i v rámci univerzitního hudebního cyklu Akademické resonance v atriu Právnické fakulty UK. V současné době pracují ve studiu na novém albu s předním českým producentem Dušanem Neuwerthem, který stojí za prvotřídním zvukem kapel Tata Bojs, Umakart nebo Kryštof. EP i s několika videoklipy plánují Come and Play vydat již tento podzim.

Nejbližší koncerty:

18. 4. – Praha – La Loca

19. 4. – Frýdek-Místek – Stoun

20. 4. – Opava – Music Club 13

23. 4. – Brno - Melodka

Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Sportovní fata morgana v centru Prahy, tak by se jinak daly nazvat tenisové kurty a volejbalová hřiště na pražském Albertově. Díky pečlivé správě Matematicko-fyzikální fakulty UK zůstala sportoviště v provozu od svého založení před druhou světovou válkou až dodnes.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.