Come and Play

Inspirují se britskou kytarovou scénou, folkem i klasikou. Kapelu Come and Play založil v roce 2008 Matěj Burda ještě v Opavě, i když dnes studuje druhým rokem na Právnické fakultě UK v Praze. Hudebně kapela prošla různými styly a dnes se soustředí především na akustickou písničkářskou tvorbu. Autorem skladeb i jejich textů je právě Matěj Burda, který je zároveň zpěvákem kapely a hraje i na akustickou a elektrickou kytaru. Dalšími členy Come and Play jsou zpěvačka, houslistka a kytaristka Bára Svrčinová, klavírista Jan Mučka, baskytarista Libor Menšík a bubeník Vojta Melecký. Kapela natočila dvě EP a v roce 2011 vydala singl s videoklipem Boom, Boom, Boom. Come and Play mají za sebou desítky koncertů po celé České republice a na jaře roku 2013 vystupovali i v rámci univerzitního hudebního cyklu Akademické resonance v atriu Právnické fakulty UK. V současné době pracují ve studiu na novém albu s předním českým producentem Dušanem Neuwerthem, který stojí za prvotřídním zvukem kapel Tata Bojs, Umakart nebo Kryštof. EP i s několika videoklipy plánují Come and Play vydat již tento podzim.

Nejbližší koncerty:

18. 4. – Praha – La Loca

19. 4. – Frýdek-Místek – Stoun

20. 4. – Opava – Music Club 13

23. 4. – Brno - Melodka

Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Nenápadná budova na vltavském nábřeží je již více než dvacet let sídlem studentů a vyučujících Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK. Mediální pozornosti se stavbě dostalo kvůli plynovému výbuchu z dubna 2013, který zdevastoval nejen Hollar, ale také další přilehlé domy a část ulice.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.