Amber Sky

Říká o sobě, že zazpívá všechno, co zazpívat jde, třeba i barvy nebo troubení parníku. Monika Jägerová vedle toho, že studuje na Filozofické fakultě UK hudební vědu, se věnuje i svému uměleckému projektu, kapele Amber Sky. Vedle houslistky a zpěvačky Mony tvoří kapelu Amber Sky kytarista a sound-artist André Sklenář, bubenice Elena Drumovna Lobanova a klávesák a kytarista Ondřej Michalík. Hudba Amber Sky se inspiruje vším možným, od folklóru nebo klasiky přes jazz až po elektronickou hudbu. Výběr svých skladeb kapela vydala před čtyřmi roky na albu Dreaming of Folk-art. Všichni čtyři o sobě říkají, že žijí hudbou, a to je tím nejlepším lákadlem pro jejich budoucí posluchače, kteří je dosud neznali.
Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Nenápadná budova na vltavském nábřeží je již více než dvacet let sídlem studentů a vyučujících Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK. Mediální pozornosti se stavbě dostalo kvůli plynovému výbuchu z dubna 2013, který zdevastoval nejen Hollar, ale také další přilehlé domy a část ulice.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.