Cena svatého Lukáše

Ve studentském klubu Univerzity Karlovy v Praze byla zahájena výstava výtvarných prací studentů katedry výtvarné výchovy na Pedagogické fakulty. Při této příležitosti byl vyhlášen vítěz 4. ročníku ceny svatého Lukáše. Nominovanými byli Tomáš Milauer (3. místo), Johana Černá a Kryštof Vancl (oba se podělili o 2. místo) a cenu pro vítěze převzal Jiří Hanuš. Výstavu si budete moci prohlédnout až do 6. března 2008.

Vítězem ceny svatého Lukáše pro tento rok se stal Jiří Hanuš.

Pro vítěze diváckého hlasování je připravena cena v podobě okřídleného býka - symbolu svatého Lukáše.

Na slavnostním zahájení promluvil i rektor UK prof. RNDr. Václav Hampl, DrSc.

O kulturní program se postarali členové skupiny Traband


Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Nenápadná budova na vltavském nábřeží je již více než dvacet let sídlem studentů a vyučujících Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK. Mediální pozornosti se stavbě dostalo kvůli plynovému výbuchu z dubna 2013, který zdevastoval nejen Hollar, ale také další přilehlé domy a část ulice.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.