Podpis zakladací smlouvy Pražského centra primární prevence, o.p.s.


Podpis zakládací smlouvy o založení obecně prospěšné společnosti   – Pražské centrum primární prevence, o.p.s.


V pondělí 15. června 2009 podepsali rektor Univerzity Karlovy prof. Václav Hampl a primátor hl. města Prahy  MUDr. Pavel Bém zakládací smlouvu o založení obecně prospěšné společnosti   – Pražské centrum primární prevence. Úspěšně tím byla završena přípravná faze celého projektu, slavnostně zahájená v září 2008 v prostorách Centra v Rytířské ulici, které pro tento účel magistrát vyčlenil.  


Činnost Pražského centra primární prevence (PCPP) bude spočívat především v oblasti koordinace různých typů programů a intervencí v oblasti primární prevence rizikových chování na území hl. m. Prahy. Kromě samotné metodické podpory a koordinace bude snaha pracovníků Centra směřovat k zajištění stabilnější a průhlednější finanční podpory všech typů poskytovatelů preventivních program a garance minimální úrovně jejich kvality a to jak směrem ke školám na území hlavního města, tak směrem samozřejmě k samotným dětem a jejich rodičům. Všechny uvedené činnosti přitom mají za cíl právě zvýšení celkové kvality a efektivity připravovaných a realizovaných preventivních program a účelnější využívání veřejných prostředků, ve snaze zajistit dostupnost prevence všem hlavním cílovým skupinám obyvatel hl. m. Prahy. Za Univerzitu Karlovu se činnost týká 1. LF UK.Mgr. Václav Hájek


Odbor vnějších vztahů


Univerzita Karlova v Praze


tel:                         +420 224 491 248

Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Nenápadná budova na vltavském nábřeží je již více než dvacet let sídlem studentů a vyučujících Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK. Mediální pozornosti se stavbě dostalo kvůli plynovému výbuchu z dubna 2013, který zdevastoval nejen Hollar, ale také další přilehlé domy a část ulice.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.