Studentský klub K4 otevřen

V pátek 25. září 2009 se poprvé otevřely prostory studentského klubu K4 v Celetné 20. Hlukovou zátěžovou zkoušku provedly skupiny Řekla NE! a Sundays on Clarendon Road. Do univerzitního podzemí zavítal rektor Univerzity Karlovy prof. Václav Hampl pohovořil se studenty a provozovateli klubu, kteří vyhráli ve výběrovém řízení a prohlédl si fotografie Martina Janase, studenta FSV. Od pondělí do čtvrtku bude klub otevřen od 10.00 do 22.00 v pátek od 10.00 do 24.00 hodin.

 Program tento týden:

1. října Nenápadné zahájení (ne)normálního provozu

2. října Párty na začátek semestru


Otvírací hodiny:

Po-Čt 10-22

Pá 10-24
Nabídka nápojů

(orientační ceny):

Turek 15 Kč

Presso 23 Kč

Džus 3 dl 15 Kč

(jablko, pomeranč)

Džus 3 dl 22 Kč

(jahoda, hruška, ananas, rajče, čer. rybíz)

Pivo 0,5 l 22 Kč

(Bernard)
Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Charakteristické trojúhelníkové průčelí s československým státním znakem a nápisem Universita Karlova zdobí budovu Právnické fakulty UK od samého počátku. Dominanta vltavského nábřeží přestála obsazení nacisty i ničivou povodeň roku 2002.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.