Studenti prezentovali UK na veletrhu Gaudeamus

Letošní zimní veletrh vzdělávání Gaudeamus navázal na úspěšné předchozí pražské ročníky. Ve dnech 29. a 30. ledna se na Holešovické výstaviště vypravilo více než 8 tisíc návštěvníků a mezi prvními hosty byl i rektor prof. Václav Hampl spolu s prorektorem doc. Michalem Šobrem.

Expozici Univerzity Karlovy si prohlédly stovky uchazečů a ocenily především možnost seznámit se s autentickým názorem studentů na systém vzdělávání na UK. Fakultám již tradičně s prezentací pomáhali studenti a zvolený jednotný vizuální styl prezentace UK tentokrát rozšířila šedá a červená trika s logem univerzity. Poutavé přednášky studentů a odborníků fakult lákaly desítky uchazečů do prostoru nazvaného Věda pro život.
Posluchárna UK

Až budete v některém z tanečních klubů dobíjet energii na další studijně-pracovní týden, pozorně se podívejte, kdo stojí za mixážním pultem. Mohl by to být i David Doubek z katedry psychologie Pedagogické fakulty UK alias Ventolin.​

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Tour de menza

Testujeme Menzy UK. Tentokrát se naši redaktoři vypravili do menzy Jednota, která se nachází v Opletalově ulici nedaleko zastávky Hlavní nádraží. Kromě studentů a rezidentů z místních kolejí sem často zavítá i veřejnost.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.