Děkankou Pedagogické fakulty UK byla opět jmenována docentka Wildová

Ve čtvrtek 28. března jmenoval rektor UK profesor Václav Hampl do funkce děkanku Pedagogické fakulty UK doc. PaedDr. Radku Wildovou, CSc. Docentka Wildová tímto slavnostním aktem oficiálně zahájila své druhé funkční období na této pozici.

Docentka Wildová převzala od rektora UK prof. Václava Hampla jmenovací dekret

Docentka Wildová převzala od rektora UK prof. Václava Hampla jmenovací dekret

Docentka Wildová byla jedinou kandidátkou, která se o děkanský post ucházela. Volba probíhala 19. února, Akademického senátu Pedagogické fakulty UK se zúčastnilo 21 senátorů a svůj hlas v tajné volbě odevzdalo pro navrženou kandidátku 20 z nich. Volbu však ještě musel potvrdit rektor univerzity, který tak učinil poslední březnový čtvrtek na zasedání Vědecké rady UK v Malé aule Karolina.
Posluchárna UK

Až budete v některém z tanečních klubů dobíjet energii na další studijně-pracovní týden, pozorně se podívejte, kdo stojí za mixážním pultem. Mohl by to být i David Doubek z katedry psychologie Pedagogické fakulty UK alias Ventolin.​

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Tour de menza

Testujeme Menzy UK. Tentokrát se naši redaktoři vypravili do menzy Jednota, která se nachází v Opletalově ulici nedaleko zastávky Hlavní nádraží. Kromě studentů a rezidentů z místních kolejí sem často zavítá i veřejnost.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.