Zelená konev (3. LF, FSV, HTF)

Pražská kapela Zelená Konev vznikla jako původně gymnaziální snažení na přelomu let 2006 a 2007. Po ustálení složení obměnou na postu bubeníka nahrává na podzim 2007 v Praze první demo – „Dopijem a půjdem“. Po tříletém koncertování na půdě mnoha českých klubů, v rámci kterého vznikl i sestřih písně „Bad Day“, následně v roce 2010 v Karlových Varech pořizuje promo „Popina“. Ve stejném roce se skupina účastní soutěží Rock Café Contest a XT3 Startér Live: v první jmenované se dostává do finále pražských kapel, ve druhé pak přímo do hlavního finálového kola soutěže, kde nakonec obsazuje celkové druhé místo. Toho roku vyhrává i soutěž organizovanou ČZU: iZUN Music Challenge, a díky vítězství poté vystupuje na Miss Agro. V květnu 2011 Konev nahrává svou první desku „Hlavou ve hvězdách“. V současné době v kapele působí studenti 3. lékařské fakulty, FSV a FHS.

Posluchárna UK

Až budete v některém z tanečních klubů dobíjet energii na další studijně-pracovní týden, pozorně se podívejte, kdo stojí za mixážním pultem. Mohl by to být i David Doubek z katedry psychologie Pedagogické fakulty UK alias Ventolin.​

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Tour de menza

Testujeme Menzy UK. Tentokrát se naši redaktoři vypravili do menzy Jednota, která se nachází v Opletalově ulici nedaleko zastávky Hlavní nádraží. Kromě studentů a rezidentů z místních kolejí sem často zavítá i veřejnost.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.