Akademický senát zvolil docenta Jiřího Mrázka kandidátem na funkci děkana ETF UK

Kandidátem na funkci děkana Evangelické teologické fakulty UK se stal v úterý 1. dubna docent Jiří Mrázek, Th.D. Shodla se na něm většina Akademického senátu fakulty. Docent Mrázek je proděkanem pro vědu a postgraduální studium a vedoucím katedry Nového zákona ETF UK. O funkci se jako jediný kandidát uchází na návrh akademické obce fakulty.

Pokračování

Autor: red., 1. dubna 2014


2. lékařskou fakultu UK povede prof. MUDr. Vladimír Komárek, CSc.

Kandidátem na funkci děkana 2. lékařské fakulty UK pro funkční období 2014 až 2018 byl zvolen prof. MUDr. Vladimír Komárek, CSc. Volby se dne 20. 11. 2013 zúčastnilo 21 z 24 členů obou komor Akademického senátu 2. LF UK.

Pokračování

Autor: red., 21. listopadu 2013


Doc. PharmDr. Tomáš Šimůnek, PhD., stane v čele Farmaceutické fakulty

Akademický senát FAF UK na svém zasedání dne 20. listopadu 2013 zvolil kandidáta na funkci děkana FaF UK pro volební období od 1. 2. 2014 do 31. 1. 2018. Kandidátem na funkci děkana byl zvolen doc. PharmDr. Tomáš Šimůnek, PhD.

Pokračování

21. listopadu 2013


Akademický senát zvolil Evu Kohlíkovou kandidátkou na funkci děkanky FTVS UK

Akademický senát Fakulty tělesné výchovy a sportu UK zvolil doc. MUDr. Evu Kohlíkovou, CSc., kandidátkou na funkci děkanky fakulty. O tuto funkci se kromě ní ucházeli také prof. Ing. Václav Bunc, CSc., a doc. PhDr. Vladimír Süss, Ph.D.

Pokračování

Autor: red., 12. listopadu 2013


Plzeňskou lékařskou fakultu povede dále prof. MUDr. Boris Kreuzberg, CSc.

Akademický senát Lékařské fakulty v Plzni Univerzity Karlovy zvolil v tajné volbě prof. MUDr. Borise Kreuzberga, CSc., kandidátem na funkci děkana na období 1. 2. 2014 – 31. 1. 2018. Návrh na jmenování prof. MUDr. Borise Kreuzberga, CSc., do funkce děkana předloží Akademický senát Lékařské fakulty v Plzni rektorovi Univerzity Karlovy v Praze.

Pokračování

31. října 2013


Prof. MUDr. Michal Anděl, CSc., opět zvolen kandidátem na funkci děkana

Kandidátem na funkci děkana 3. lékařské fakulty UK byl na druhém mimořádném zasedání Akademického senátu 3. LF UK zvolen stávající děkan prof. MUDr. Michal Anděl, CSc. Kandidát na děkana 3. lékařské fakulty UK byl zvolen 20 hlasy z 31 odevzdaných hlasovacích lístků.

Pokračování

22. října 2013


Akademický senát Právnické fakulty zvolil kandidáta na funkci děkana

Na profesoru Janu Kuklíkovi jako kandidátovi na funkci děkana Právnické fakulty UK se shodla většina senátorů fakultního Akademického senátu.

Pokračování

17. října 2013


Kandidátem na funkci děkana FSV v letech 2014-2018 se stal PhDr. Jakub Končelík Ph.D.

Akademický senát FSV UK na svém zasedání dne 15. října 2013 zvolil PhDr., Jakuba Končelíka Ph.D., kandidátem na děkana pro další funkční období.

Pokračování

15. října 2013
Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Ať už ve Švehlovce bydlíte, nebo ji navštěvujete pro její bohatý kulturní život, jedno je jasné. Švehlova kolej patří k architektonicky i kulturně nejzajímavějším pokladům Prahy.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.