Chaotic (FSV, PřF)

Najít pro pražskou kapelu Chaotic jednu stylovou nálepku, kterou by bylo možné jejich hudbu označit, není nic jednoduchého. Chaotic dokážou rozvlnit své fanoušky v rytmu reggae, v jejich tvorbě však posluchač může slyšet i vlivy hip-hopu, elektroniky, diska nebo popu.

Kapela se dala dohromady v roce 2005. O tři roky později se jí podařilo zvítězit v soutěži Inkubátor v kategorii reggae&ska. O rok později jim úspěch v dalším hudebním klání přinesl nejenom pozornost veřejnosti, ale především možnost nahrát studiovou desku. Na podzim roku 2009 tak pokřtili své první album I Wanna Dance with You.

Kapela má za sebou na 150 koncertů. Vyzkoušeli si hrát před početným publikem na hudebních festivalech i před zahraničními posluchači na koncertech ve Francii, Maďarsku Německu, Slovensku a Slovinsku.

Posluchárna UK

Až budete v některém z tanečních klubů dobíjet energii na další studijně-pracovní týden, pozorně se podívejte, kdo stojí za mixážním pultem. Mohl by to být i David Doubek z katedry psychologie Pedagogické fakulty UK alias Ventolin.​

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Tour de menza

Testujeme Menzy UK. Tentokrát se naši redaktoři vypravili do menzy Jednota, která se nachází v Opletalově ulici nedaleko zastávky Hlavní nádraží. Kromě studentů a rezidentů z místních kolejí sem často zavítá i veřejnost.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.