Vernisáž k výstavě World Press Photo 2007

Co dělá obyčejnou fotografii výjimečnou? Kromě různých aspektů by měla být především pravdivá. I to se snaží prosazovat výstava World Press Photo 2007. Historická budova Karolina bude hostit tuto světoznámou výstavu od 14. září do 7. října. Na úvodní vernisáži, předala zástupkyně Magistrátu cenu Prahy panu Peteru Scholsovi za snímek „hlavičky“ Zinédine Zidana z finálového utkání MS ve fotbale mezi Itálií a Francií.

Mezi mnoha řečníky vystoupil i rektor Univerzity Karlovy prof. RNDr. Václav Hampl, DrSc., který vyzdvihl spojení této prestižní výstavy s historickými prostorami Karolina i s Univerzitou samou.


Více o celé výstavě ZDE!
Posluchárna UK

Až budete v některém z tanečních klubů dobíjet energii na další studijně-pracovní týden, pozorně se podívejte, kdo stojí za mixážním pultem. Mohl by to být i David Doubek z katedry psychologie Pedagogické fakulty UK alias Ventolin.​

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Tour de menza

Testujeme Menzy UK. Tentokrát se naši redaktoři vypravili do menzy Jednota, která se nachází v Opletalově ulici nedaleko zastávky Hlavní nádraží. Kromě studentů a rezidentů z místních kolejí sem často zavítá i veřejnost.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.