Personální změny ve vedení UK


Prorektor pro vědeckou a tvůrčí činnost Prof. RNDr. Bohuslav Gaš, CSc. požádal dne 28. prosince 2008 rektora UK o uvolnění z funkce prorektora v souvislosti s tím, že hodlá kandidovat na funkci děkana Přírodovědecké fakulty. Rektor UK této žádosti vyhověl a působení prof. Gaše ve funkci prorektora k 5. lednu 2009 skončilo.


Dnes, v pátek 13. února 2009 – na mimořádném zasedání Akademického senátu  UK - vyjádřili členové senátu souhlas se jmenováním kandidáta na funkci prorektora pro vědeckou a tvůrčí činnost pana prof. Petra Volfa (počtem 43 platných hlasů z celkem 44 vydaných hlasovacích lístků).


Prof. RNDr. Petr Volf, CSc. je biolog a působí na PřF UK a zabývá se mimo jiné oblastí  členovců sajícími krev. Byl členem  předsednictva GA ČR a vede i jeden z výzkumných záměrů UK.


Pan rektor hodlá jmenovat p. prof. Volfa prorektorem s účinností od 23/2/2009.


Posluchárna UK

Až budete v některém z tanečních klubů dobíjet energii na další studijně-pracovní týden, pozorně se podívejte, kdo stojí za mixážním pultem. Mohl by to být i David Doubek z katedry psychologie Pedagogické fakulty UK alias Ventolin.​

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Tour de menza

Testujeme Menzy UK. Tentokrát se naši redaktoři vypravili do menzy Jednota, která se nachází v Opletalově ulici nedaleko zastávky Hlavní nádraží. Kromě studentů a rezidentů z místních kolejí sem často zavítá i veřejnost.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.