Studentský klub K4 otevřen

V pátek 25. září 2009 se poprvé otevřely prostory studentského klubu K4 v Celetné 20. Hlukovou zátěžovou zkoušku provedly skupiny Řekla NE! a Sundays on Clarendon Road. Do univerzitního podzemí zavítal rektor Univerzity Karlovy prof. Václav Hampl pohovořil se studenty a provozovateli klubu, kteří vyhráli ve výběrovém řízení a prohlédl si fotografie Martina Janase, studenta FSV. Od pondělí do čtvrtku bude klub otevřen od 10.00 do 22.00 v pátek od 10.00 do 24.00 hodin.

 Program tento týden:

1. října Nenápadné zahájení (ne)normálního provozu

2. října Párty na začátek semestru


Otvírací hodiny:

Po-Čt 10-22

Pá 10-24
Nabídka nápojů

(orientační ceny):

Turek 15 Kč

Presso 23 Kč

Džus 3 dl 15 Kč

(jablko, pomeranč)

Džus 3 dl 22 Kč

(jahoda, hruška, ananas, rajče, čer. rybíz)

Pivo 0,5 l 22 Kč

(Bernard)
Posluchárna UK

Až budete v některém z tanečních klubů dobíjet energii na další studijně-pracovní týden, pozorně se podívejte, kdo stojí za mixážním pultem. Mohl by to být i David Doubek z katedry psychologie Pedagogické fakulty UK alias Ventolin.​

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Tour de menza

Testujeme Menzy UK. Tentokrát se naši redaktoři vypravili do menzy Jednota, která se nachází v Opletalově ulici nedaleko zastávky Hlavní nádraží. Kromě studentů a rezidentů z místních kolejí sem často zavítá i veřejnost.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.