„Míří EU směrem k federaci? A je kanadský model vhodným scénářem?“

Jean Monnet centre of excellence in European Studies Katedry západoevropských studií FSV UK ve spolupráci s Wilfrid Laurier University v kanadském Waterloo pořádají mezinárodní konferenci s názvem „Míří EU směrem k federaci? A je kanadský model vhodným scénářem?“. Akce proběhne ve dnech 5. a 6. května v prostorách Karolina.

Mezi řečníky, kteří potvrdili svoji účast, bude Richard Corbett (bývalý poslanec Evropského parlamentu), Gary Marks (University of North Carolina a Free University Amsterdam), Liesbet Hooghe (University of North Carolina a Free University Amsterdam), Thomas Hueglin (Wilfrid Laurier University Canada), Andreas Follesdal (Oslo University, Norway), Christian Lequesne (Science Po, Paris, CERI) a další.

Konference bude probíhat v anglickém jazyce bez tlumočení.

Vaši účast prosim potvrďte na emailovou adresu Katedry ZES nejpozději do 2. května. Děkujeme.
Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Nenápadná budova na vltavském nábřeží je již více než dvacet let sídlem studentů a vyučujících Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK. Mediální pozornosti se stavbě dostalo kvůli plynovému výbuchu z dubna 2013, který zdevastoval nejen Hollar, ale také další přilehlé domy a část ulice.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.