Majáles ovládla Univerzita Karlova. Získala korunku krále i miss


7. 5. 2012; autor: H. S.; rubrika: Studenti

Symbolická červená barva Univerzity Karlovy zářila pražským majálesem. Jeho králem byl totiž zvolen Václav Havlík alias Převtělení sv. Václava. Student práv a marketingu a PR na UK tak stanul v pátek 4. května s korunou na hlavě po bok nejkrásnější dívky majálesu a studentky Pedagogické fakulty UK Lenky Volfové. Studentský festival prozářený sluncem přilákal na dvacet tisíc diváků. Podívat se přišel i rektor UK prof. RNDr. Václav Hampl, DrSc.

Pivovar se s cenou trefil, rozdělím ji mezi studenty, usmívá se nový král

Král majálesu sv. Václav projel Prahou na koni a se symbolickým praporem UK

Studentům budu radit v krizových situacích, slibuje král UK

Univerzita Karlova má svou královnu krásy
Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Nenápadná budova na vltavském nábřeží je již více než dvacet let sídlem studentů a vyučujících Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK. Mediální pozornosti se stavbě dostalo kvůli plynovému výbuchu z dubna 2013, který zdevastoval nejen Hollar, ale také další přilehlé domy a část ulice.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.