V čele Přírodovědecké fakulty zůstává profesor Bohuslav Gaš

Další čtyři roky povede Přírodovědeckou fakultu UK současný děkan prof. RNDr. Bohuslav Gaš, CSc. Ve čtvrtek 31. ledna ho do funkce jmenoval rektor UK prof. RNDr. Václav Hampl, DrSc.

Děkan Přírodovědecké fakulty UK profesor Bohuslav Gaš přijímá gratulace od rektora UK profesora Václava Hampla (zleva)

Děkan Přírodovědecké fakulty UK profesor Bohuslav Gaš přijímá gratulace od rektora UK profesora Václava Hampla (zleva)

„Myslím, že jeho fungování během prvního funkčního období bylo úspěšné, proto jsem neváhal a rád jsem jeho jmenování potvrdil,“ zdůraznil rektor.

Do volebního klání se přihlásil pouze stávající děkan Gaš. Svým volebním programem přesvědčil fakultní Akademický senát, a proto mu svůj hlas na listopadovém zasedání dalo 19 senátorů z 25 hlasujících. Jejich volbu však ještě musel potvrdit rektor univerzity, který tak učinil v poslední lednový čtvrtek na zasedání Vědecké rady UK v Malé aule Karolina, kdy předal staronovému děkanovi jmenovací dekret.

„Chtěl bych poděkovat za důvěru ve mně vloženou,“ usmíval se po jmenování děkan Gaš.

Jeho první funkční období mu vyprší poslední únorový den, svou další čtyři roky trvající službu tak zahájí 1. března 2013.

Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Nenápadná budova na vltavském nábřeží je již více než dvacet let sídlem studentů a vyučujících Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK. Mediální pozornosti se stavbě dostalo kvůli plynovému výbuchu z dubna 2013, který zdevastoval nejen Hollar, ale také další přilehlé domy a část ulice.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.