Děkankou Pedagogické fakulty UK byla opět jmenována docentka Wildová

Ve čtvrtek 28. března jmenoval rektor UK profesor Václav Hampl do funkce děkanku Pedagogické fakulty UK doc. PaedDr. Radku Wildovou, CSc. Docentka Wildová tímto slavnostním aktem oficiálně zahájila své druhé funkční období na této pozici.

Docentka Wildová převzala od rektora UK prof. Václava Hampla jmenovací dekret

Docentka Wildová převzala od rektora UK prof. Václava Hampla jmenovací dekret

Docentka Wildová byla jedinou kandidátkou, která se o děkanský post ucházela. Volba probíhala 19. února, Akademického senátu Pedagogické fakulty UK se zúčastnilo 21 senátorů a svůj hlas v tajné volbě odevzdalo pro navrženou kandidátku 20 z nich. Volbu však ještě musel potvrdit rektor univerzity, který tak učinil poslední březnový čtvrtek na zasedání Vědecké rady UK v Malé aule Karolina.
Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Nenápadná budova na vltavském nábřeží je již více než dvacet let sídlem studentů a vyučujících Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK. Mediální pozornosti se stavbě dostalo kvůli plynovému výbuchu z dubna 2013, který zdevastoval nejen Hollar, ale také další přilehlé domy a část ulice.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.