Webinář: Základy duševní resuscitace

Naučíte se základům duševní resuscitace - jak pomoci někomu ve svém okolí, či kde hledat pomoc v případě vlastních duševních obtíží. Společně se podíváme na to, jaké služby fungují v nouzovém stavu a jak. Mluvit budeme i o službách, které fungují za standardních podmínek a jak to s nimi právě vypadá. Na webináři se také společně pokusíme pomoci kamarádovi  

s depresí – od základní komunikace přes krizové centrum, léky, přes ambulantního psychiatra, psychologa a psychoterapii, až ke svépomocným skupinám. Nezapomeneme ani na to, jak by se o sebe měl starat pomáhající.


Lektoři:

Pavla Kučerová

V Nevypusť duši působí již několik let - nejdřív v roli dobrovolníka a poté lektora akcí pro veřejnost i středoškolských workshopů, které zároveň koordinuje. Je absolventkou kurzu krizové intervence a kromě Nevypusť duši působí ještě jako lektor primární prevence na základních školách ve Středočeském kraji. Baví ji práce s dětmi všech věkových kategorií.


Šárka Machová

Od roku 2017 působí jako lektorka středoškolských, vysokoškolských, veřejnostních i firemních workshopů v Nevypusť duši. V současnosti studuje navazující magisterské studium psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy.
Začátek akce 28. května 2020 v 17:00
Konec akce 28. května 2020 v 19:00
Organizátor Mgr. Silvie Nedvědová
Email na organizátora silvie.nedvedova@ruk.cuni.cz
Webové stránky https://ukpoint.cuni.cz/IPSC-506.html
Rezervace ano, přes Vzdělávací portál
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.