Debata s prof. Noamem Chomskym

Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy ve spolupráci s Univerzitou Palackého v Olomouci vás zvou na DEBATU s prof. Noamem CHOMSKYM, která se uskuteční v úterý 3.června 2014 v Městské knihovně na Mariánském náměstí 1, Praha 1. Začátek ve 13:30 hod. Moderuje Jaroslav Fiala (Ústav politologie FF UK). Diskuse proběhne v angličtině. Vstup volný.Začátek akce 3. června 2014 v 13.30
Konec akce 3. června 2014 v 15.00
Druh akce Přednáška
Organizátor Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy ve spolupráci s Univerzitou Palackého v Olomouci
Místo konání akce Městská knihovna na Mariánském náměstí 1, Praha 1
Cílová skupina Akademická obec i veřejnost


O vědě a vědcích

Univerzita Karlova se dlouhodobě profiluje jako research university. Své výzkumné úspěchy představuje širší veřejnosti prostřednictvím série dokumentů o vybraných vědeckých pracovištích.

Pokračování


Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.