Lucie Kettnerová • 1. října 2013

Prezentujte svou diplomku „na stojáka“. Ti nejlepší si odnesou 10 tisíc korun

Trávíte hodiny nad svou diplomkou? Řešíte aktuální téma? Je vám líto, že by vaše práce měla skončit v zadním regálu knihovny? Nenechte své úsilí zapadnout! Naučte se prezentovat myšlenky, nabídněte své poznatky veřejnosti a pokuste se je přenést do praxe.

Do projektu Diplomky na stojáka se může přihlásit každý student, který má zajímavou vědeckou (bakalářkou, diplomovou či disertační) práci. Podmínkou je, že práce musí být již obhájena na akademické půdě nebo ji student obhájí tento semestr (do listopadu včetně). Vypsané kategorie jsou ekonomická, společenskovědní, technická a přírodovědná.

Uzávěrka přihlášek je 31. října.

Z přihlášených prací vybere odborná porota, kterou tvoří i zástupci Univerzity Karlovy, 16 až 20 nejzajímavějších nápadů, jejichž autoři dostanou šanci je prezentovat před veřejností. Veřejné obhajoby proběhnou v listopadu a prosinci ve večerních hodinách v Era světě (Praha 1, Jungmannovo náměstí 767).

A o co se „hraje“? Největší výhrou je dobře prezentovat svou vědeckou práci před odbornou i laickou veřejností, vítěze každé kategorie ale určitě potěší i 10 000 korun, které lze využít na studijní cestu dle vlastního výběru.

Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.