Rektorský sportovní den


REKTORSKÝ SPORTOVNÍ DEN – RELAX ZONE


Termín:          14. 5. 2008

Čas:               8:30 – 17:00

Místo:            Sportovní centrum UK Hostivař, prostor mezi budovou a vstupem na fotbalové a softbalové hřiště


V rámci prosluněného Rektorského sportovního dne si mohli studenti během sportovních klání aktivně odpočinout v přichystané Relax zone.

Ti, kteří byli příliš unaveni, aby po svých sportovních výkonech nadále vydávali energii, si mohli ve stínu slunečníků pohodlně spočinout na připravených dekách a nechat se unášet na vlnách líbezných chilloutových melodií.
V doprovodném programu Relax zone se mohli odvážní zájemci zúčastnit box lacrossového workshopu, který vedli mistři ČR a účastníci mistrovství světa v Kanadě z klubu LCC Radotín. Příznivci UFO pak prošli školením o létajících talířích, kterým provázeli naši nejlepší zástupci frisbee freestyle komunity. Milovníci francouzské riviéry neházeli talíři nýbrž železnými koulemi, povzbuzujíce se pokřikem „petanque, petanque“. Kdo zrovna neholduje vrhu železnou koulí, mohl kroketovou palicí přemisťovat skrze branky koule dřevěné. Aby toho ve vzdušeném prostoru Relax zone nelítalo málo, vyřítilo se zde, vedle všech těch lakrossových míčků, talířů a petaqueových koulí, i několik badmintonových košíčků. A co by to bylo za příjemně strávené krásné jarní odpoledne bez přetahovacího lana?!
Pochopitelně nesměly chybět soutěže o hodnotné ceny v podobě přenosných televizí, které byly beze zbytku rozděleny mezi osm nejlepších závodníků, zúčastnivších se s nejvyšším bodovým ohodnocením všech aktivit relax zone.


Takže sportu zdar a relaxu zvláště!!!

Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Nenápadná budova na vltavském nábřeží je již více než dvacet let sídlem studentů a vyučujících Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK. Mediální pozornosti se stavbě dostalo kvůli plynovému výbuchu z dubna 2013, který zdevastoval nejen Hollar, ale také další přilehlé domy a část ulice.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.