Radka Wildová navržena na jmenování děkankou PedF UK

Akademický senát Pedagogické fakulty UK se 10. února usnesl na návrhu na jmenování děkana fakulty. V tajném hlasování byla zvolena doc. PaedDr. Radka Wildová, CSc.

Docentka Wildová, dosud proděkanka pro studijní záležitosti fakulty, byla jedinou kandidátkou. Od odstoupení řádného děkana Pavla Beneše v prosinci loňského roku byla pověřena dočasným vedením fakulty. Informaci i-Foru poskytla členka Akademického senátu PedF UK Miloslava Fousková.

"Jsem přesvědčen, že doc.dr. R.Wildová, CSc. je svými schopnostmi a osobními charakterovými vlastnostmi nejvhodnější člověkem pro složitou a nelehkou cestu stabilizace a dalšího rozvoje pedagogické fakulty. To vyjádřil ve svém hlasování i AS fakulty, kdy pro doc. Wildovou hlasovalo 21 z 22 senátorů," komentoval volbu AS PedF jeho předseda PhDr.Stracený Josef,CSc.

Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Nenápadná budova na vltavském nábřeží je již více než dvacet let sídlem studentů a vyučujících Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK. Mediální pozornosti se stavbě dostalo kvůli plynovému výbuchu z dubna 2013, který zdevastoval nejen Hollar, ale také další přilehlé domy a část ulice.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.