Radka Wildová navržena na jmenování děkankou PedF UK

Akademický senát Pedagogické fakulty UK se 10. února usnesl na návrhu na jmenování děkana fakulty. V tajném hlasování byla zvolena doc. PaedDr. Radka Wildová, CSc.

Docentka Wildová, dosud proděkanka pro studijní záležitosti fakulty, byla jedinou kandidátkou. Od odstoupení řádného děkana Pavla Beneše v prosinci loňského roku byla pověřena dočasným vedením fakulty. Informaci i-Foru poskytla členka Akademického senátu PedF UK Miloslava Fousková.

"Jsem přesvědčen, že doc.dr. R.Wildová, CSc. je svými schopnostmi a osobními charakterovými vlastnostmi nejvhodnější člověkem pro složitou a nelehkou cestu stabilizace a dalšího rozvoje pedagogické fakulty. To vyjádřil ve svém hlasování i AS fakulty, kdy pro doc. Wildovou hlasovalo 21 z 22 senátorů," komentoval volbu AS PedF jeho předseda PhDr.Stracený Josef,CSc.

Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Charakteristické trojúhelníkové průčelí s československým státním znakem a nápisem Universita Karlova zdobí budovu Právnické fakulty UK od samého počátku. Dominanta vltavského nábřeží přestála obsazení nacisty i ničivou povodeň roku 2002.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.