Rektor UK dodatečně předal Cenu za prezentaci

Rektor UK Václav Hampl dodatečně předal Cenu za prezentaci Mgr. Michale Benešové, Veronice Jáchimové a Viktoru Portelovi za přípravu aktivit k připomenutí činu Jana Palacha.

Slavnostní předání proběhlo 5. 5. 2009 v reprezentativních prostorách Karolina

S rektorem UK prof. RNDr. Václavem Hamplem, DrSc., o oceněném projektu hovořili: zleva Viktor Portel, Veronika Jáchimová a Mgr. Michala Benešová

„Letos byla konkurence mezi navrhovanými projekty velká a já si myslím, že vaše aktivity byly oceněny po právu, neboť jste udělali velký kus práce,“ řekl rektor UK Václav Hampl

Účastníci projektu panu rektorovi sdělili, že výstava Jan Palach '69  úspěšně proběhla na Slovensku a zájem o ni projevil i Izrael

Více o oceněném projektu si můžete přečíst zde .

(Lucie Kettnerová)


Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Nenápadná budova na vltavském nábřeží je již více než dvacet let sídlem studentů a vyučujících Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK. Mediální pozornosti se stavbě dostalo kvůli plynovému výbuchu z dubna 2013, který zdevastoval nejen Hollar, ale také další přilehlé domy a část ulice.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.